Nazywam się Marcin Krajewski i nie zawsze byłem kamerzystą/fotografem, dlatego też postaram się Wam w jak najkrótszej formie przedstawić moją osobę. Od blisko 30 lat jestem szczęśliwym małżonkiem Agatki, mam dwóch dorosłych synów Bartosza i Jakuba, którzy pomagają mi przy filmowaniu jako operatorzy. Jestem katolikiem, osobą wierzącą i praktykującą. Mam w życiu to szczęście, że wszystko co do tej pory robiłem, było lub jest moją pasją i przy okazji dodatkowo przynosiło korzyści finansowe. Najpierw przez ponad 20 lat grałem zawodowo w koszykówkę, byłem zawodnikiem na każdym szczeblu naszych krajowych rozgrywek od ekstraklasy po 2 ligę, jak również reprezentantem Polski juniorów. To właśnie z uwagi na swój wzrost, często informuję pary podpisujące umowy przez internet bez spotkania, że jak szukają kamerzystów lub fotografa, który wtopi się w tłum, to na pewno nie jestem to ja i moi synowie :) ponieważ sam mierzę 204cm wzrostu, a oni odpowiednio Bartosz - 190cm i Jakub - 208cm. To oczywiście ma też swoje zalety w trakcie filmowania czy robienia zdjęć. W niektórych sytuacjach z tak wysokiej perspektywy, jak my możemy uchwycić kadry, nikt inny nie da rady przynajmniej bez użycia drabiny hahaha. Wracając jednak do tematu, po zakończeniu kariery zawodnika założyłem działalność gospodarczą w branży wędkarskiej, ponieważ łowienie ryb jest moją najstarszą pasją. Obecnie jestem producentem zanęt i przynęt na karpie pod marką Fish Food, prowadzę również sklep wędkarski Karp Market stacjonarny i internetowy. Kilka lat temu zacząłem sam wykonywać zdjęcia swoich produktów oraz nagrywać poradniki promujące moją firmę i relacje z organizowanych przeze mnie zawodów wędkarskich, zakładając jednocześnie kanał na YT pod nazwą Fish Food TV. W wyniku tych działań, filmowanie i robienie zdjęć stało się moją najnowszą pasją, zacząłem kupować coraz to lepszy sprzęt, mikrofony, rejestratory dźwięku, dodatkowo cały czas pogłębiałem swoją wiedzę w zakresie video/foto. Gdy zacząłem pomagać koledze z branży ślubnej, moja przygoda z aparatem rozpoczęła się na dobre! Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, a połączenie tego z video/foto pasją zaowocowało tym, że obecnie większość mojej pracy oraz wolnego czasu (mniej bywam z wędką nad wodą) poświęcam mojej kolejnej marce jaką jest TwojeVideo.PL i filmowaniu/fotografowaniu głównie wesel. Jeśli przekonałem Was do mojej osoby, to do zobaczenia na spotkaniu, z chęcią odpowiem na dodatkowe pytania o mnie czy też o firmie, na niektóre z nich już teraz możecie uzyskać odpowiedzi w zakładce FAQ. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli obdarzycie nas zaufaniem i powierzycie filmowanie lub fotografowanie Waszego ślubu.
  • Ruch, dźwięk, tworzenie historii i wspomnień to wszystko sprawia, że filmowanie jest dla mnie czymś magicznym. Uważam, że sam materiał to nie wszystko i bardzo ważną rolę odgrywa też postprodukcja, w której jeszcze bardziej możemy wyeksponować emocje nadając filmowi niepowtarzalny klimat.

    Marcin Krajewski - właściciel, kamerzysta, montaż, dron
  • Ujęcia z lotu ptaka stają się powoli standardem w wideofilmowaniu weselnym. Z pomocą drona możemy nagrać niecodzienne widoki z Waszych rodzinnych miejsc. Finalnie w gotowym filmie i teledysku takie kadry są przysłowiową ,,wisienką" na torcie.

    Jakub Krajewski - drugi kamerzysta, dron
  • Dodatkowa kamera szczególnie w reportażu ślubnym, to gwarancja większej różnorodności ujęć i co za tym idzie szerszego spektrum ich wyboru. Dzięki temu w efekcie końcowym nasz Klient otrzymuje bardziej dynamiczny i bogatszy w treść film z wesela.

    Bartek Krajewski - drugi kamerzysta