Nazywam się Marcin Krajewski i nie zawsze byłem kamerzystą/fotografem, dlatego też postaram się Wam w jak najkrótszej formie przedstawić moją osobę. Od blisko 30 lat jestem szczęśliwym małżonkiem Agatki, mamy dwóch dorosłych synów Bartosza i Jakuba, którzy pomagają mi przy filmowaniu jako operatorzy. Jestem katolikiem, osobą wierzącą i praktykującą. Mam w życiu to szczęście, że wszystkie prace jakie do tej pory wykonywałem były również moją pasją. Najpierw przez ponad 20 lat zawodowo grałem w koszykówkę, byłem zawodnikiem na każdym szczeblu naszych krajowych rozgrywek od ekstraklasy po 2 ligę oraz reprezentantem Polski juniorów. Obecnie jestem producentem zanęt i przynęt na karpie pod marką Fish Food, ponad to prowadzę w Białymstoku sklep wędkarski Karp Market stacjonarny i internetowy. Kilka lat temu zacząłem sam wykonywać zdjęcia produktów oraz nagrywać poradniki na YT (Fish Food TV) promujące moją firmę oraz relacje z organizowanych przeze mnie zawodów wędkarskich. W wyniku tych działań, filmowanie i robienie zdjęć stało się moją obecną pasją. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, uwieczniać emocje, rejestrować na filmie lub fotografiach historie ich życia i niezapomnianych chwil.

Dlatego też jeżeli jesteście zainteresowani naszymi usługami to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, przez internet lub możemy również umówić się na niezobowiązujące spotkanie. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli obdarzycie nas swoim zaufaniem i powierzycie filmowanie/fotografowanie Waszego ślubu lub innych uroczystości rodzinnych.

W zakładce FAQ odpowiadamy na najczęściej zadawane przez pary pytania.
  • Tworzenie życiowych historii i wspomnień to wszystko sprawia, że filmowanie oraz fotografowanie jest dla mnie wręcz czymś magicznym. Uważam również, że sam materiał to nie wszystko, ponieważ bardzo ważną rolę odgrywa też postprodukcja, w której mamy możliwość jeszcze bardziej wyeksponować emocje czy niepowtarzalny klimat filmu i zdjęć.

    Marcin Krajewski - kamerzysta, fotograf, montaż, dron
  • Ujęcia z lotu ptaka stają się powoli standardem w wideofilmowaniu weselnym. Z pomocą drona możemy nagrać niecodzienne widoki z Waszych rodzinnych miejsc. Finalnie w gotowym filmie i teledysku takie kadry są przysłowiową ,,wisienką" na torcie.

    Jakub Krajewski - drugi kamerzysta, dron
  • Dodatkowa kamera szczególnie w reportażu ślubnym, to gwarancja większej różnorodności ujęć i co za tym idzie szerszego spektrum ich wyboru. Dzięki temu w efekcie końcowym nasz Klient otrzymuje bardziej dynamiczny i bogatszy w treść film z wesela.

    Bartek Krajewski - drugi kamerzysta